PHP-Nuke – одна з безкоштовних систем управління контентом сайтів

PHP-NukeВ даній статті мова йдеться про одну з багатьох сучасних найбільш популярних і безкоштовних систем управління контентом сайтів, а також про хостинг, який варто обирати для даної CMS. Отже, PHP-Nuke – одна з найдавніших систем, котра наявна у вільному доступі в мережі інтернет. CMS написана на мові PHP та володіє модульною структурою, набір модулів, а також їх налаштування вказуються на сторінках адміністрування.

Відмінною особливістю PHP-Nuke являється підтримка одночасно з модулями тем та блоків, за допомогою яких розробник сайту матиме можливість просто та швидко облаштувати веб-ресурс. Якщо ви веб-розробник початківець і знайомі (принаймні поврехнево) з мовою HTML, вам буде нескладно створити свій сайт на базі PHP-Nuke.

Дана система здатна забезпечити безліч можливостей та функцій, серед яких інформаційна стрічка новин та повідомлень на сайті, облаштування величезної галереї зображень, відео та аудіо. Перевагою CMS PHP-Nuke є гнучкість, а також мовна локалізація. Окрім використання стандартних шаблонів CMS PHP-Nuke можна використовувати свої доробки, а також модулі (або інші елементи системи), що створені численими користувачами цієї системи. Простота інсталяції дозволяє в декілька прийомів встановити двигун CMS на хостинг.

У більшості випадків при використанні безкоштовної CMS існують певні ризики, котрі пов’язані з недоліками (дірами) у програмному забезпеченні системи управління контентом. Аби уникнути можливих негативних наслідків і не ставити під загрозу свій інтернет-бізнес, важливо приділяти належну увагу питанням безпеки. Радимо слідкувати за новинами про оновлення версій систем на офіційних сайтах розробників, адже вразливості систем знаходяться ними або ж безпосередньо користувачами і для продовження функціонування «діри латають», випускаючи оновлену версію CMS. Отже оновлюйте вчасно свої CMS та використовуйте лише «найсвіжіші» редакції.

Що стосується хостингу для ресурсів, створених на основі PHP-Nuke, зверніть увагу на послуги компанії «Український хостинг». CMS-хостинг UH.UA – це повна відповідність системним вимогам до серверів усіх популярних CMS. На віртуальному хостингу або VPS-хостингу компанії вашим сайтам буде комфортно, а вам спокійно. Тут при замовленні послуг на рік, працівники служби технічної підтримки подбають про встановлення останньої стабільної версії CMS на обраний вами хостинг-пакет замість вас.

Полезные блоги

  • для блоггеров и вебмастеров